TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH

Organizowanych w 2017 r.

Strzelnica Myśliwska "Kumowa Dolina"

Rudka /k Chełma


 

 

Lp.

Nazwa zawodów

Organizator

Termin

Sędzia główny

1.

Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko

ZO

Chełm

23.04.17

9.00

K Wojciechowski

 

Mistrzostwa Okręgu

PZŁ w Zamościu

 

3.06.17

 

2.

XVII Mistrzostwa Okręgu

PZŁ w Chełmie

ZO

Chełm

17.06.17

9.00

M Kuszneruk

3.

Parkur Chełmski

 

ZO

Chełm

15.07.17

9.00

M Rudnik

4.

IX Puchar Dian

ZO

Chełm

12.08.

9.00

M Tomków

5.

 Turniej Zarządów Kół Macierzystych

ZO

Chełm

26.08.

9.00

S Kończyński

6.

XXIII

Turniej Chmielakowy

ZO i

ZG PZŁ

9.09.

8.30

W Szymański

7.

Zawody sędziów i instruktorów

ZO

Chełm

30.09.

9.00

A Maciąg

 

 

 

 TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2015

Lp.

Nazwa zawodów

ZO PZŁ (strzelnica)

Termin

Sędzia główny

Uwagi

1.

Puchar Browninga i Winchestera

Katowice

28.03.2015

T.Skalski

 

2.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda

Piła

11.04.2015

W.Kraiński

OW

3.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda

Ciechanów

11.04.2015

P.Pełczyński

OW

4.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda

Piotrków Tryb.

11.04.2015

A.Madej

OW

5.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda

Lublin

11.04,2015

W. Szymański

OW

6.

Puchar FAM Pionki

Radom

25.04.2015

T. Łącki

 

7.

Puchar Prezydenta Miasta Piły

Piła

01.05.2015

M. Maciejewski

 

8.

Puchar Prezydenta Miasta Konina

Konin

10.05.2015

J. Plenkiewicz

 

9.

Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik

Piotrków Trybunalski

09.05.2015

W.Marconi

 

10.

Puchar Targów Poznańskich

Poznań

16.05.2015

M. Świerczek

 

11.

KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka

Białystok

23-24.05.2015

P.Pełczyński

OW

12.

Puchar Prezydenta Miasta Łomży

Łomża

30.05.2015

J.Bieniek

 

13.

Tarnobrzeski Puchar Wiosny

Tarnobrzeg

30.05.2015

Gąsienica

 

14.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda

Włocławek

06.06.2015

M. Maciejewski

OW

15.

Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda

Suwałki

06.06.2015

J. Borkowski

OW

16.

Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda

Bielsko Biała

06.06.2015

P. Hetmańczyk

OW

17.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda

Chełm

06.06.2015

St. Gąsienica

OW

18.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej

Elbląg

13-14.06.2015

W. Kraiński

OW

19.

Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń

20.06.2015

M.Świerczek

 

20.

Puchar Kujaw

Włocławek

21.06.2015

B. Kaśnicki

 

21.

Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich

Poznań

27-28.06.2015

W.Marconi

 

22.

Puchar Gryfa Szczecińskiego

Szczecin

27.06.2015

P. Poraniuk

 

23.

Ogólnopolskie Zawody Seniorów

Konin

27.06.2015

M. Maciejewski

 

24.

Puchar Podlasia

Białystok

04.07.2015

J. Borkowski

 

25.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej

Kielce

11-12.07.2015

St. Gąsienica

 

26.

Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice

18.07.2015

J. Adamczyk

 

27.

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua

Koszalin

18.07.2015

M.Flis

 

28.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda

Koszalin

25.07.2015

W. Kobierski

OW

29.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda

Warszawa

25.07.2015

M. Świerczek

OW

30.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda

Częstochowa

25.07.2015

W. Szymański

OW

31.

Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda

Tarnobrzeg

25.07.2015

P. Hetmańczyk

OW

32.

Puchar Jezior Mazurskich

Giżycko

01.08.2015

J. Bieniek

 

33.

Memoriał Adama Kraińskiego

Gdańsk

08.08.2015

P. Poraniuk

 

34.

Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna

Olsztyn

16.08.2015

A. Madej

 

35.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz

23.08.2015

J. Adamczyk

 

36.

Finał Ligi Strzeleckiej

Rzeszów

29.08.2015

M. Ziomek

OW

37.

Puchar Winobrania

Zielona Góra

05.09.2015

W. Marconi

 

38.

XXI Turniej Chmielakowy

Chełm

05.09.2015

T. Skalski

 

39.

Puchar Opolszczyzny

Opole

19.09.2015

J. Plenkiewicz

 

40.

Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów

19.09.2015

A.Madej

 

41.

Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz

26.09.2015

W. Kobierski

 

42.

Puchar Jesieni

Lublin

27.09.2015

St. Gąsienica

 

43.

Puchar „Jury Częstochowskiej”

Częstochowa

03.10.2015

B. Kaśnicki

 

44.

Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce

10.10.2015

M. Ziomek