Puchar Dian 2011

25 czerwca b.r. Strzelnica myśliwska w Kumowej Dolinie w m. Rudka 1 gościła uczestniczki i organizatorów III Pucharu Dian w wieloboju myśliwskim. Współorganizatorem zawodów obok Zarządu Okręgowego PZŁ w Chełmie jest Stowarzyszenie Polskie Diany. W zawodach uczestniczyło 18 zawodniczek z całego kraju.

Czytaj więcej...

44 Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego

135 zawodników, a w tym cztery panie okręgów, brało udział w tegorocznych 44 Mistrzostwach Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich w klasie powszechnej zorganizowanym na strzelnicy myśliwskiej ZO PZŁ w Chełmie Kumowa Dolina w m. Rudka k/ Chełma. Organizatorami mistrzostw byli Zarząd Główny PZŁ w Warszawie i Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie.

Czytaj więcej...

XVII Turniej Chmielakowy

Dnia 10 września 2011r Strzelnic myśliwska w Kumowej Dolinie w m. Rudka k/Chełma gościła uczestników i organizatorów XVII Turnieju Chmielakowego. O miano najlepszego w koleżeńskiej rywalizacji rywalizowało 72 zawodników, w tym jedna pani, reprezentujących okręgi PZŁ: Kielce, Piotrków Trybunalski, Tarnobrzeg, Rzeszów, Krosno, Zamość, Biała Podlaska, Warszawa, Siedlce, Radom, Kraków, Przemyśl, Lublin oraz Chełm.

Czytaj więcej...

VIII Regionalne Mistrzostwa Leśników RDLP w Lublinie


29 lipca b.r. strzelnica myśliwska w Kumowej Dolinie gościła uczestników i organizatorów zawodów strzeleckich w wieloboju myśliwskim „O puchar dyrektora RDLP w Lublinie”. 69 zawodników z 23 nadleśnictw rywalizowało o miano najcelniej strzelających wśród leśników z terenu funkcjonowania RDLP w Lublinie.

Czytaj więcej...