Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko - wyniki

Strzelnica myśliwska w Kumowej Dolinie gościła 29 kwietnia b.r.  organizatorów i uczestników zawodów strzeleckich inaugurujących sezon 2012 roku. Wszystkich przybyłych na strzelnicę powitał Mirosław Sawicki Łowczy Okręgowy. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Andrzej Makuch Sekretarz ORŁ w Chełmie.

Czytaj więcej...

XXII Mistrzostwa chełmskiego Dubelta

W niedzielę 12 maja b.r. na strzelnicy w Kumowej Dolinie odbyły się  Mistrzostwa KŁ nr 82 w Chełmie. Przed zawodami został zorganizowany trening strzelecki i coroczne obowiązkowe przystrzelanie broni.  Uroczystego otwarcia zawodów przy dźwiękach sygnałów łowieckich ...

Czytaj więcej...

Szkolenie kynologiczne

Komisja Kynologiczna przy Okręgowym Związku Łowieckim w Chełmie zaprasza myśliwych i osoby nie będące członkami PZŁ posiadających psy ras myśliwskich na szkolenie kynologiczne, które odbędzie się w OHZ w Wierzchowiskach.

Czytaj więcej...

XII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w Chełmie

66 zawodników brało udział w tegorocznych Mistrzostwach Okręgu PZŁ w Chełmie w wieloboju myśliwskim zorganizowanym na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie.
Uczestnicy zawodów chwilą ciszy uczcili pamięć zamordowanych przez gestapowców nocą 3 na 4 czerwca 1940r. w pobliżu dzisiejszej strzelnicy 115 mieszkańców powiatu chełmskiego, krasnostawskiego i zamojskiego.

Czytaj więcej...