Parkur i Wielobój Chełmski

30 zawodników, w tym jedna Diana brało udział Parkurze i Wieloboju Chełmskim zorganizowanym 9 lipca b.r. przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie  na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie. Zawody strzeleckie tego typu zorganizowano na chełmskiej strzelnicy po raz pierwszy.

Czytaj więcej...

IX Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

63 zawodników brało udział w tegorocznych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w wieloboju myśliwskim zorganizowanym 25 czerwca b.r. przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie  na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie, wśród strzelających 18 zawodników to uczestnicy V Mistrzostw okręgowych organizacji łowieckich woj. lubelskiego.

Czytaj więcej...

XVI Mistrzostwa Okręgu PZŁ w Chełmie

52 zawodników brało udział w tegorocznych Mistrzostwach Okręgu PZŁ w Chełmie w sześcioboju myśliwskim zorganizowanym na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie. Zawody rozegrano 11 czerwca b.r. Uroczystego otwarcia  zawodów dokonał Mirosław Sawicki.

Czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu plastycznego

6 czerwca na strzelnicę myśliwską w Kumowej Dolinie zaproszono laureatów X Konkursu plastycznego „Natura wita nas”. Laureatom organizatorzy wręczyli dyplomy i ufundowane nagrody książkowe. Opiekunom przekazano podziękowania za przygotowania i udział w kolejnej edycji okręgowego konkursu.

Czytaj więcej...